Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.
Dom ProduktyOdlewy I Odkuwki

Hutniczy 100 T 22 CBM Żeliwny garnek żużlowy i kadź żużlowa dla huty

Chiny Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Hutniczy 100 T 22 CBM Żeliwny garnek żużlowy i kadź żużlowa dla huty

Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant
Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant

Duży Obraz :  Hutniczy 100 T 22 CBM Żeliwny garnek żużlowy i kadź żużlowa dla huty

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Henan, Chiny
Nazwa handlowa: CITIC LK
Orzecznictwo: ISO9001:2015
Numer modelu: Garnek żużla do metalurgii
Zapłata:
Minimalne zamówienie: > = 1 zestawy
Cena: $3,000.00
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie lub zgodnie z wymaganiami klienta
Możliwość Supply: 5000,0 Zestaw / Zestawy rocznie
Szczegółowy opis produktu
Materiał: Stal Aplikacja: Garnek na żużel dla metalurgii
Waga: 10-100 t Faktyczna kubatura: 22 CBM
Proces: Casting. Odlew. Deburring .Drilling .Threading Gratowanie .Wiercenie .Gwinto Usługa: OEM ODM
Kontrola jakości: Profesjonalna kontrola Port: QingDao, Szanghaj, TianJin
High Light:

Żeliwo żużlowe 100 T

,

żeliwo żużlowe

,

stalowe żużel 22 CBM

 
Opis produktu

 

Waga 10-100 t garnek żużlowy przemysłu hutniczego żeliwny garnek żużlowy

Dział Ciężkiej Fabryki
Garnki żużlowe z produktów eksperckich ze staliwa wykonane w Chinach

Specyfikacje

- Dokładny wymiar;
- system jakości ISO 9001;
- Bezpieczny produkt operacyjny;
- Profesjonalna umiejętność odlewania;
- Pełne wymagania

Odlewanie żużla (garnek żużla metalurgicznego)

Funkcja:

Materiał: stal samotopliwa wg norm: ASTM, EN, DIN, ISO, JIS, GB itp.;

Odlewanie w formach piaskowych: Odlewanie stali poprzez piasek wiązany krzemianem sodu i/lub piasek żywiczny;

Wzór: nowa naturalna drewniana forma;

Badania nieniszczące:

-detekcja wizualna ;

- Test ultradźwiękowy;

- Kontrola magnetyczno-proszkowa;

Kontrola jakości:

- Analiza chemiczna;

- Wydajność mechaniczna;

- Raport wymiarowy;

Tolerancja odlewu: o ile nie jest inaczej ASTM, EN, DIN, ISO, JIS, GB

Tolerancja obróbki: chyba że inaczej wg rys.wymóg;

 

Nazwa produktu Garnek na żużel, miska na żużel, kadź na żużel
Materiał DIN 17182 GS-16Mn5 1,1131
Faktyczna kubatura 22 CBM
Appro.Net Wt 10 -100 t
Sposób nakładania produktu Huty stali
Oferowana usługa OEM Zgodnie z rysunkami klienta!

 Hutniczy 100 T 22 CBM Żeliwny garnek żużlowy i kadź żużlowa dla huty 0Hutniczy 100 T 22 CBM Żeliwny garnek żużlowy i kadź żużlowa dla huty 1

                                                                                      


CITIC IC to nowoczesna grupa przemysłowa w Chinach, specjalizująca się w produkcji blach grubych z niskostopowych gatunków stali węglowych.Zorganizowane jako w pełni zintegrowane zakłady, główne zakłady produkcyjne to koksownia, wielkie piece, stalownia tlenowa - wyposażona w konwertory konwertorów konwertorowych, metalurgia wtórna, odgazowanie próżniowe, odlewanie ciągłe i wlewków - oraz walcownie blach.W uzupełnieniu do podstawowej działalności, jednostka produkcyjna „downstream” jest dostępna jako oddział Heavy Fabrication: koncentruje się głównie na dostawach garnków na żużel wykonanych ze staliwa (GS) wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk duże wiadra o pojemności do 45

(1,575 stóp sześciennych).


Doświadczenie CITIC IC wynika z przywileju bycia zarówno użytkownikiem, jak i producentem kotłów na żużel.Bogate doświadczenie zdobyte w projektowaniu i konstruowaniu kotłów żużlowych opiera się przede wszystkim na kotłach pracujących we własnej hucie, a po drugie na ok. 3000 sztuk wyprodukowanych w ciągu ostatnich 40 lat również we współpracy z producentami nośników żużla i usługodawcami w zakresie przemysł metalurgiczny.
Kotły na żużel firmy Dillinger działają na całym świecie wszędzie tam, gdzie potrzebne są niezawodne narzędzia do usuwania stopionego lub stałego żużla, który powstaje w wyniku procesów metalurgicznych lub chemicznych.
Dział Ciężkiej Fabryki


Definicja produktu
Omawiany tutaj produkt to urządzenie nośne, którego jedynym celem jest odbiór stopionego lub stałego żużla powstającego w procesach metalurgicznych lub chemicznych, zatrzymanie go w czasie transportu i oddanie w miejscu utylizacji.
Kotły na żużel są kluczowymi elementami, ponieważ są częścią sprzętu do podnoszenia i dlatego podlegają pod względem inżynierii mechanicznej i obsługi krajowych przepisów bezpieczeństwa państwa, w którym mają być eksploatowane.Konstrukcja kotłów na żużel firmy Dillinger przeznaczonych do użytku na terenie Wspólnoty Europejskiej spełnia wymagania Europejskiej Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE: każdy zbiornik na żużel jest dostarczany z oznaczeniem zgodności CE.


Materiał
Zbiorniki wykonane są ze staliwa DICAST, nazwa handlowa należąca do CITIC IC dla odlewów: materiał ten jest podobny do stali A27/A 27M gatunek 65-35: kwiecień 2003, BS 3100 A1/A2: styczeń 1991 lub GS 20Mn5 zgodnie z DIN 17182: maj 1992. DICAST jest całkowicie uspokojoną stalą, odgazowaną próżniowo i przetworzoną do struktury drobnoziarnistej o ulepszonych właściwościach zarówno pod względem wiązkości, jak i wydłużenia.
• Skład chemiczny zweryfikowany na produkcie Pierwiastki C Si Mn P S
Wymagane ≤0,23% ≤0,55% ≤1,65% ≤0,025% ≤0,025%
Typowy 0,17% 0,40% 1,45% 0,015% 0,002%
• Właściwości mechaniczne sprawdzane w temperaturze pokojowej w stanie dostawy, tj. po zakończeniu wysokiej jakości obróbki cieplnej z cylindrycznych odlewanych bloków testowych (∅60 mm x 250 mm) dostępnych na każdym garnku żużla: zarówno przygotowanie próbki, jak i badanie są zgodne z ASTM A 370-96.
Właściwości Rm Reh
A KCV (średnio z 3 próbek/osobę) Wymagane ≥450 MPa ≥240 MPa ≥20% ≥55 J/39 J
Typowa 490 MPa 280 MPa 30% 120 J / 85 J
• Stan dostawy: znormalizowany
Uwaga dotycząca wyboru materiału: ze względu na oczywiste zalety w zakresie żywotności i opłacalności konserwacji, w ostatnich latach w konstrukcji garnków żużlowych coraz większe znaczenie zyskało staliwo w porównaniu z obydwoma materiałami, żeliwem sferoidalnym i żeliwem z grafitem płytkowym. żelazo.W przeciwieństwie do innych materiałów, staliwo oferuje doskonałe możliwości naprawcze, ponieważ dobrze nadaje się do spawania.
Produkcja
Poza dostawą odkuwek do czopów i opracowaniem modelu, wszystkie dalsze operacje wykonywane są we własnej odlewni.
• Formowanie
odlewy są produkowane w sposób zbliżony do robocizny, zgodnie z wymaganiami chińskiej normy DIN EN 1599-1: sierpień 1997, regulującej warunki dostawy odlewów.Formowanie odbywa się indywidualnie w kolbie modułowej za pomocą preparatu piaskowego opartego na wiązaniu żywicą.
• Czopy
czopy - jeśli występują - są najlepiej odlewane: są z reguły produkowane ze stali S355 J2G3 zgodnie z DIN EN 10250-2: grudzień 1999 i kute zgodnie z DIN 7527 luty 1975.
Dostępne są również czopy odlewane lub mocowane na gorąco.
• Topienie
topienie odbywa się w stalowni tlenowej (2 szt. konwertorów BOF 180 t);pojemność kadzi umożliwia ciągły proces zalewania dna, którego prędkość jest stale kontrolowana.Analiza metalu jest sprawdzana za pomocą spektrografu połączonego z komputerem.
Dział Ciężkiej Fabryki
• Obróbka cieplna
każda doniczka poddawana jest połączonej obróbce cieplnej wysokiej jakości (wyżarzaniu) mającej na celu zarówno rozdrobnienie ziarna, jak i odprężenie, tj.:
- nagrzewanie do temperatury powyżej AR3, austenityzowanie ok. 915°C i kontrolowane chłodzenie w piecu
- przetrzymanie pośrednie w temperaturze 600°C - 630°C i zakończenie wychładzania w piecu do 300°C
• Oczyszczanie i ubieranie
Wewnętrzna powierzchnia jest obrabiana zgodnie z przeznaczeniem, dzięki czemu nieciągłości powierzchni - które mogą powodować pewne przywieranie żużla - są w znacznym stopniu usuwane.Dodatkowo odlewy są odkamieniane przez śrutowanie, a ich zewnętrzna strona jest dodatkowo powlekana na czas transportu.
Jakość powierzchni wynika z wszechstronnej praktyki producenta kwalifikowanej wymaganiami MSS SP-55-1996 (Wizualna Metoda Oceny Niezgodności Powierzchni).
Zapewnienie jakości
Droga wytwarzania regulują zapisy wdrożonego Systemu Jakości ISO 9001:2000.
Standardowa dokumentacja zapewnia pełną identyfikowalność każdego etapu procesu:
• Świadectwa badań producenta zgodnie z DIN EN 10.204 § 3.1 obejmujące skład chemiczny, właściwości mechaniczne i badania nieniszczące;
• Kontrola wymiarów poparta szkicem „powykonawczym”;
• Ewidencja jakości obróbki cieplnej;
• Dokumentacja wymagana przez Dyrektywę Maszynową 2006/42/WE (jeśli dotyczy).
Projekt 
Kotły na żużel mogą być wykonane według sprawdzonej koncepcji dostarczonej przez zleceniodawcę lub dostosowane do specyficznych wymagań wynikających ze środowiska operacyjnego.Zakres dostępnych konstrukcji sięga od wiader konwencjonalnych do najbardziej zaawansowanych.Kotły żużlowe noszą produkty narażone zarówno na mechaniczne, jak i przemienne naprężenia termiczne, których zakres zależy od warunków eksploatacji.Dokładny projekt ma na celu zminimalizowanie wpływu środowiska operacyjnego na żywotność: jednak zawsze pozostaje kompromisem, biorąc pod uwagę zarówno aspekty fizyczne, jak i ekonomiczne, co skutkuje różnorodnością kształtów dostosowanych do operacji na miejscu.
Kompleksowy bank danych wynikający z dotychczasowych doświadczeń w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem implementującym Analizę Elementów Skończonych służy indywidualnej optymalizacji projektu.
Filozofia obsługi
Strategia marketingowa CITICIC polega na korzystaniu z bezpośredniego kontaktu z operatorami kotłów żużlowych i nawiązywaniu długotrwałych relacji dla obopólnego zysku.
Doniczki na żużel to coś więcej niż produkty jednorazowego użytku: staramy się proponować opcje w zakresie inżynierii projektowej, korzystając z naszego podwójnego doświadczenia jako producenta i użytkownika, zawsze mając na celu optymalizację ich żywotności.
Umiejętność korzystania z garnków na żużel
Więcej informacji na temat programu dostaw, a także przydatne porady dotyczące produktu, konstrukcji, materiału i zastosowania są udzielane przez zespół obsługi klienta w dziale odlewni: będzie aktywnie wspierać Cię w opracowaniu właściwego rozwiązania.

Szczegóły kontaktu
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618637916126

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)